Kestel Evden Eve Nakliyat

Kestel Evden Eve Nakliyat adı altında hizmetlerimiz Aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Uzun zamandan beri siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz kalitenin devamlılığını sağlamak için, bütün personelimiz ile beraber gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizi Türkiye’nin her köşesine her bölgesinde hizmet sayarak nakliyat sektöründeki hizmetimizi duyurmak ve evden eve taşımacılık hizmetlerinde hizmet ağımızı sizlere duyurarak geliştirmek en büyük hedefimizdir.
Biz bu yola bu ilke adı altında çıktık. Gün geçtikçe artan evden eve nakliye firmalarıyla beraber sektörde her açıdan farklılığını gösteren firmamız, tercih edilme hususu ile alakalı hep üst seviyelerde kalmıştır.
Bunun en önemli nedeni ise; her şeyi yerinde ve zamanında yapması ve belirli bir program dahilinde çalışmasıdır. Kestel Evden Eve Nakliyat firmaları ve taşımacılık fiyatlarını sitemizden irdeleyip, ön bilgi elde edebilirsiniz.
Tesisatçı personelimiz, beyaz eşyaların sökülüp yeni evde kurulmasını sağlar. Taşınırken mobilyalar ile ilgilenen uzman ekibimiz ise; evinizin içinde belirlenen bütün dolap vb. eşyalarınızın kurulumunu yapıp, yeni evinizde konforlu bir şekilde oturmanızı  sağlar. Bütün bu işlemler olurken, bir yandan diğer personelimiz hazır eşyaları nakliye aracımıza taşıyıp, istif işlemini gerçekleştirir. Biz Yeşil Beyaz taşımacılık şirketi olarak her daim Kestel Evden Eve Nakliyat konsepti adı ile Bursa etrafında taşımacılık işine gereksinim duyan kıymetli müşterilerimizin hizmetlerini her dâhim sağlamaktayız.